"Що робити коли померла людина?" - обов'язково до перегляду

Що робити якщо смерть трапилась вдома

Якщо ви зіштовхнулись з тим, що близької людини сталася вдома, треба зробити наступне:

  1. Викликати міліцію (102); Дільничний інспектор повинен склалсти протокол огляду тіла. Викликати міліцію (102); Дільничний інспектор повинен склалсти протокол огляду тіла.
  2. Викликати швидку допомогу (103). Лікар швидкої повинен оформити довідку про констатацію смерті.
  3. Якщо людина хворіла або регулярно зверталася до лікаря останні 2 роки, то дільничний лікар випише довідку про смерть, спираючись на існуючий діагноз та наказ № 545. Вийняткоми є випадки, коли смерть сталася на вулиці або роботі. В такому разі потрібна міліція та судмедексперт. Це також стосується хворих на туберкульоз та чорнобильців.
  4. Якщо у вас є близькі похилого віку або тяжко хворі, то добре мати телефон лікуючого лікаря, щоб проконсультуватися з ним у випадку необхідності.
  5. Якщо померлий до цього не хворів то обов'язково треба викликати судмедексперта або слідчого, які засвідчать факт смерті. Вони приймають або виключають (якщо смерть була насильницькою) рішення про транспортування тіла в морг для розтину.

Смерть близької людини завжди є великим горем. Кожна людина чітко відчуває психологічну травму. Не дивлячись на це, будь-яка людина гідна того, або його провели гідно. Перекладіть на нас весь клопіт організації похорону, закупівлі приладдя та вирішення юридичних н'ансів, пов'язаних з даним процесом.